Ankara 'da 3 adet köpek bulunmaktadır

Ankara İlan Başlığı Cinsiyet Yaş Şehir İlan Tarihi Fiyat
BAKIMLI AİLE KÖPEGİ  BLUE BAKIMLI AİLE KÖPEGİ BLUE Dişi 5 Aylık Ankara 27.01.2024 7.500 TL
Pekinez Yavrusu Pekinez Yavrusu Erkek ve Dişi 1 Aylık Ankara 13.02.2024 5.600 TL
Tatlı Irk Garantili Toy Poodle Tatlı Irk Garantili Toy Poodle Erkek ve Dişi 2 Aylık Ankara 13.02.2024 Görüşülür

Sıkça Sorulan Sorular

  • Ankara şehrinde köpek sahiplenmek için sitemizde yer alan ilanlara göz atabilirsiniz. Sitemizde bulunan filtreleme özelliğini kullanarak, Ankara özelinde arama yapmanız mümkündür. Tüm şehirlerde olduğu gibi Ankara’da da köpek çeşitliliği oldukça fazladır. İlanlara başlıklarını inceleyerek, beklentiniz doğrultusunda farklı ırklardaki köpeklere yuva olabilirsiniz.

  • Ankara’da köpek sahiplenmek, tıpkı diğer şehirlerde olduğu gibi benzer bir sürece sahiptir. Bu bölgede köpek sahiplenmek için sitemizde, Ankara üzerinden verilen ilanları inceleyebilirsiniz. İlanlar arasında birçok farklı köpek cinsi bulunur. Üstelik ilan sahipleriyle iletişime geçerek, köpekler hakkında detaylı bilgi alabilir ve kararınızı bu doğrultuda verebilirsiniz.

  • Ankara’da en sık beslenen köpekler arasında Golden Retriever, Akita, Labrador Retriever, French Bulldog, Alman Çoban Köpeği, Pekinez ve Poodle cinsi köpekler bulunur. Sitemizdeki ilanlara göz atarak, bu gibi köpek ırkları arasından tercihte bulunabilirsiniz. Bahçeli ve müstakil bir evde yaşayan kullanıcılar, Akita ya da Labrador gibi büyük köpek ırklarını tercih edebilir. Apartman dairesi için ise genellikle 4-5 kilo ağırlığında olan Poodle ve Terrier gibi küçük ırklara sahip köpekler uygundur.

  • Ankara bölgesinde ilgi gören köpeklerin fiyatları yaş, cinsiyet, ırk, tüy rengi ve tüy kalitesi gibi faktörlere göre değişkenlik gösterir. Aynı zamanda bu noktada köpeklerin genetik bir hastalıkları olup olmadığı da son derece önemlidir. Öte yandan aynı cins ve benzer özelliklere sahip köpeklerin ücretleri de, ilan sahiplerine göre farklılık gösterebilir. Sitemizde yer alan ilanlarda, kimi ilan sahipleri fiyatları açık bir şekilde belirtir. Bazı durumlarda ise fiyat hakkında detaylı bir şekilde görüşmek ve anlaşmak için ilan sahibiyle iletişime geçmeniz gerekebilir.

  • Şehir bazlı köpek sahiplenmek için sitemizde bulunan arama kısmından arzu ettiğiniz şehri seçebilirsiniz. Ankara’da yavru köpek sahiplenmek için ise sitemizde Ankara özelinde yapılan ilanlara göz atmanız yeterlidir. İlan sahipleri genellikle ilanlarda köpeklerin fotoğraflarına ve ırkları hakkında genel bir bilgiye yer verir. Bu doğrultuda seçimler yaparak, ailenize sadık bir dost katabilirsiniz.