İzmir 'da 8 adet köpek bulunmaktadır

İzmir İlan Başlığı Cinsiyet Yaş Şehir İlan Tarihi Fiyat
Sevimli Poodle Yavrularımız Sevimli Poodle Yavrularımız Erkek ve Dişi 2 Aylık İzmir 11.03.2024 Görüşülür
Boo Yavrularım Gülen Surat Boo Yavrularım Gülen Surat Erkek ve Dişi 2 Aylık İzmir 11.03.2024 Görüşülür
Poodle Teacup Poodle Teacup Erkek ve Dişi 3 Aylık İzmir 25.03.2024 Görüşülür
Pomeranian Boo Pomeranian Boo Erkek 3 Aylık İzmir 25.04.2024 Görüşülür
2 Aylık Frenç 2 Aylık Frenç Dişi 2 Aylık İzmir 11.05.2024 Görüşülür
Pomeranaina Teddy Pomeranaina Teddy Erkek ve Dişi 3 Aylık İzmir 11.05.2024 Görüşülür
Yetişkin Boo Erkek Dişi Yetişkin Boo Erkek Dişi Erkek ve Dişi 18 Aylık İzmir 11.05.2024 Görüşülür
IRKININ EN İYİSİ ÖDÜLLÜ CHİHUAHUA YAVRULAR IRKININ EN İYİSİ ÖDÜLLÜ CHİHUAHUA YAVRULAR Erkek ve Dişi 2 Aylık İzmir 23.05.2024 Görüşülür

Sıkça Sorulan Sorular

  • İzmir’de köpek sahiplenmek için, sitemizdeki ilanları görüntüleyebilir ve ilan sahipleriyle iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz. Ege Bölgesinin incisi İzmir’de en sevilen evcil hayvan olarak köpekler tercih edilir. Siz de sitemizdeki arama seçenekleri ile ister büyük isterseniz de küçük köpekler arasından seçim yaparak sahiplenebilirsiniz.

  • İzmir bölgesinde sahiplenebileceğiniz köpekler oldukça çeşitlidir. İzmir’de köpek sahiplenmek için ise sitemizde yer alan ilanlara göz atabilir, arama seçeneklerini kullanabilirsiniz. İlanlarda çoğunlukla köpeklerin cinsiyeti, yaşı ve fotoğrafları yer alır. Aynı zamanda bazı ilan sahipleri, ilanlarda köpeklerle ilgili ekstra bilgilere de yer verir. Üstelik kafanıza takılan sorular için ilan sahiplerinin iletişim bilgileri üzerinden onlarla irtibat kurabilirsiniz.

  • İzmir iklim koşulları gereği özellikle yaz aylarında sıcak bir şehir olduğu için bu bölgedeki köpeklerin sıcağa karşı ekstra hassasiyeti olmaması önemlidir. Sıcak havalardan hoşlanmayan köpekler arasında; Pekinez, İngiliz Bulldog, Chow Chow gibi ırklar yer alır. Sıcak havalarda bunalan ve bütün gün uyuma eğiliminde olan bu köpekler için İzmir iklim koşulları sebebiyle çok fazla önerilmez. Bu bölge için tercih edilen ırklar arasında ise French Bulldog, Jack Russel, Golden Retriever, Alman Kurdu, Maltipoo ve Labrador gibi köpekler yer alır. Yaşam alanınıza bağlı olarak, bu gibi cinsler arasından ailenize katmak istediğiniz köpeği seçebilirsiniz.

  • İzmir’deki köpek fiyatları, diğer tüm illerde olduğu gibi cinsiyet, ırk, yaş ve tüy rengi gibi çeşitli faktörlere göre farklılık gösterir. Aynı zamanda köpeklerin safkan olup olmadığı ve tıbbi geçmişleri de fiyatları etkileyen faktörler arasında yer alır. Maltipoo cinsine ait bir köpeğin fiyatı ortalama olarak 3500 TL ile 8000 TL arasında değişirken, Jack Russel ırkına ait bir köpeğin fiyatı 1500 ile 4000 TL arasında değişiklik gösterir. Bu doğrultuda kesin bilgi için ilan sahipleriyle iletişime geçebilir ve anlaşma sağlayabilirsiniz.

  • Sitemizde yer alan ilanlar üzerinden İzmir’de köpek sahiplenebilirsiniz. Köpek sahipleri tarafından yayınlanan ilanlarda, ağırlıklı olarak yavru köpekler yer alır. Köpek sahiplenirken, İzmir’in sıcak hava koşullarını dikkate alabilir ve bu doğrultuda sıcak havalara karşı hassasiyet barındırmayan ırklara sahip köpekleri tercih edebilirsiniz. Bununla birlikte, ailenize katacağınız yavru köpekleri seçerken köpeklerin ırkından dolayı sahip olduğu karakteristik özelliklerini de göz önünde bulundurabilirsiniz.