Antalya 'da 1 adet köpek bulunmaktadır

Antalya İlan Başlığı Cinsiyet Yaş Şehir İlan Tarihi Fiyat
Blue Lilac Tan Dişi Yavru Blue Lilac Tan Dişi Yavru Dişi 4 Aylık Antalya 16.05.2024 Görüşülür

Sıkça Sorulan Sorular

  • Antalya genel olarak sıcak iklim koşullarına sahip bir şehir olduğu için burada yaşayan insanların bu doğrultuda köpek sahiplenmesi gerekir. Sıcağa karşı hassasiyet barındıran Sibirya Kurdu, İngiliz Bulldog gibi ırklara ait köpekler Antalya için tavsiye edilmez. Bu nedenle, sıcak havalara karşı dayanıklı köpekler bu bölge için daha avantajlıdır. Sitemizde yer alan ilanlara bakarak, Antalya bölgesinde köpek sahiplenmek için ilgili kişilerle kolaylıkla iletişime geçebilir, aradığınız sevimli dosta ulaşabilirsiniz.

  • Antalya’da köpek sahiplenmek için web sitemizde Antalya bölgesinde köpek sahiplendirmek isteyen kişilerin oluşturduğu ilanlara göz atabilirsiniz. İlanlarda köpeklerin yaş, cinsiyet gibi özelliklerinin yanı sıra fotoğrafları da yer alır. Üstelik aklınıza takılan her soru için ilan sahipleriyle iletişim bilgileri üzerinden irtibata geçmeniz mümkündür.

  • Antalya bölgesinde köpek sahiplendirmek isteyen kişilerin yayınladığı ilanlar arasında genellikle Akita, Golden Retriever, Terrier ve French Bulldog gibi ırklar yer alır. Eğer apartman dairesinde yaşıyorsanız Terrier ya da Bulldog gibi daha küçük ırktaki köpekleri tercih edebilirsiniz. 30-40 kiloya kadar ulaşabilen Akita cinsi köpekler ise bahçeli evler için daha uygundur. Aynı zamanda sahiplenmek istediğiniz hayvan dostunuzun, ırk özelliklerini de dikkate alabilirsiniz. Eğer köpeğiniz aynı zamanda evinizi korusun istiyorsanız, bu doğrultuda bekçi köpeği olarak da tercih edilen ırkları tercih etmeniz avantaj sağlar.

  • Antalya’daki köpek fiyatları da tıpkı diğer şehirlerdeki köpek fiyatları gibi değişkenlik gösterir. Köpeklerin ırk, yaş, cinsiyet, tüy rengi gibi özellikleri genellikle fiyatları doğrudan etkileyen faktörler arasında yer alır. Ayrıca bu noktada, köpek sahiplendirmek isteyen kişilerin kararı ve köpeklerin tıbbı geçmişleri de önemlidir. Sitemizdeki yer alan ilanları inceleyebilir, ilan verenlerle kolayca iletişime geçerek, köpekler hakkında detaylı bilgi sağlayabilirsiniz.

  • Antalya şehrinde, yavru köpek sahiplenmek için sitemizde yer alan ilanlara göz atmanız yeterlidir. Köpek sahiplendirmek isteyen kişilerle, sevimli dostlarımıza yuva olmak isteyen kişileri buluşturduğumuz platformda ilanlar sürekli olarak güncellenir. Yavru köpek sahiplenmeden önce hem yaşam alanınızı hem de köpeğin ait olduğu ırkın özelliklerini göz önünde bulundurabilirsiniz. Bazı ırklar çok hareketli olduğu için sık sık dışarı çıkarılması ve egzersiz için özel olarak vakit ayırılması gerekir. Eğer böyle bir vaktiniz yoksa enerji düzeyi daha düşük olan ırklar arasından seçim yapabilirsiniz. Öte yandan her koşulda, yavru köpek sahiplenmeye karar verdiğinizde ona ayıracak zaman ve mama, aşı gibi ihtiyaçlarını karşılamak için belli bir maddi gücünüzün olması gerekir.