Bursa 'da 107 adet köpek bulunmaktadır

Bursa İlan Başlığı Cinsiyet Yaş Şehir İlan Tarihi Fiyat
EŞSİZ MALTIPOO GÜZELLİĞi EŞSİZ MALTIPOO GÜZELLİĞi Erkek ve Dişi 2 Aylık Bursa 24.06.2024 Görüşülür
EŞSİZ KALİTE MALTIPOO EŞSİZ KALİTE MALTIPOO Erkek ve Dişi 2 Aylık Bursa 24.06.2024 Görüşülür
ŞİRİN BEBEK MALTİPO ŞİRİN BEBEK MALTİPO Erkek ve Dişi 2 Aylık Bursa 14.07.2024 Görüşülür
GÜZELLİK TİMSALİ YAVRUMUZ GÜZELLİK TİMSALİ YAVRUMUZ Erkek ve Dişi 2 Aylık Bursa 23.06.2024 Görüşülür
GERÇEK TOY POODLE BEBEKLER GERÇEK TOY POODLE BEBEKLER Erkek ve Dişi 2 Aylık Bursa 26.06.2024 Görüşülür
RED BROWN TOY POODLE RED BROWN TOY POODLE Erkek ve Dişi 2 Aylık Bursa 24.06.2024 Görüşülür
SEVİMLİ BEBEK MALTİPOO SEVİMLİ BEBEK MALTİPOO Erkek ve Dişi 2 Aylık Bursa 14.07.2024 Görüşülür
SİYAHIN EN GÜZEL HALİ BLACK POODLE SİYAHIN EN GÜZEL HALİ BLACK POODLE Erkek ve Dişi 2 Aylık Bursa 24.06.2024 Görüşülür
OYUNCAK YÜZ GERÇEK MALTİPOO BEBEKLER OYUNCAK YÜZ GERÇEK MALTİPOO BEBEKLER Erkek ve Dişi 2 Aylık Bursa 14.07.2024 Görüşülür
MALTESE TERRİER YAVRUSU MALTESE TERRİER YAVRUSU Erkek ve Dişi 2 Aylık Bursa 09.07.2024 Görüşülür

Sıkça Sorulan Sorular

  • Bursa ilinde köpek sahiplenmek için sitemizde yer alan ilanları inceleyebilirsiniz. Bursa üzerinden ilan vermiş kişilerle iletişime geçerek, istediğiniz ırka ait köpeği çok kolay bir şekilde sahiplenebilirsiniz. Kolay arama seçenekleri ile istediğiniz özellikte köpeklere ulaşabilir, Bursa ili içerisinde kolayca köpek sahiplenebilirsiniz.

  • Bursa, iklim koşulları açısından İstanbul’a oldukça yakın bir şehirdir. Bu nedenle tıpkı İstanbul gibi Bursa’da da köpek sahiplenmek isteyen kişiler için çeşitlilik oldukça fazladır. Sitemizdeki arama kısmından şehir bazında arama yaparak, karşınıza çıkan ilanları inceleyebilirsiniz. Üstelik ilan sahipleriyle hızlı bir şekilde Whatsapp üzerinden iletişim kurabilir ya da kendilerini arayabilirsiniz.

  • Bursa’da beslemek için uygun olan birçok farklı köpek cinsi bulunur. Küçük ırklar arasında Pomeranian, Terrier, Cavalier King Charles, Beagle, Amerikan Cocker gibi pek çok cins yer alır. Bunun yanı sıra Golden Retriever, Doberman, Akita, Cane Corso ve Alman Kurdu gibi ırklar da Bursa’da yaşamak için uygundur. Her ırkın, kendine özgü karakterleri, büyüme oranları, enerji ihtiyaçları gibi çeşitli özellikler bulunur. Bu özellikleri dikkate alarak, ailenize katılmasını istediğiniz sevimli dostumuzu seçebilirsiniz. Aynı zamanda bu noktada yaşam alanınızın da büyük ölçüde etkisi bulunur. Eğer bahçeli bir evde yaşıyorsanız, büyük köpek ırklarını, apartman dairesinde yaşıyorsanız ise küçük köpek ırklarını tercih edebilirsiniz.

  • Bursa’da köpek fiyatları, köpeklerin cinsiyet, ırk, tüy rengi ve tıbbı geçmiş gibi çeşitli özelliklerine bağlı olarak farklılık gösterir. Öte yandan aynı ırka sahip köpekler de çeşitli özellikleri doğrultusunda farklı ücretlerle sahiplendirilebilir. Örnek olarak Cavalier King Charles ırkına ait köpeklerin fiyatları 2500 TL ile 5000 TL arasında değişir. Benzer şekilde Maltese Terrier cinsine ait köpeklerin ücreti ise 3500 TL ile 10000 TL arasında farklılık gösterir. İlan sahipleriyle iletişime geçerek, Bursa’da sahiplendirilmek istenen köpeklerin fiyatları hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.

  • Bursa ilinde yavru köpek sahiplenmek için yaşam alanınızı ve beklentilerinizi dikkate alabilirsiniz. Apartman yaşamına kolaylıkla uyum sağlayabilen köpekler arasında genellikle ağırlıkları 4-5 kilo arasında değişen ve yalnızca birkaç cm uzunluğa sahip küçük ırklar yer alır. Bu ırklar arasında Pomeranian, Toy Poodle ve Terrier gibi cinsler ön plana çıkar. Temel itaat eğitimlerinde başarılı olan bu cinsler, apartman yaşamına da kolaylıkla uyum sağlar. Bahçeli bir eve sahipseniz ise daha yüksek ağırlıklara ve boylara ulaşabilen Golden Retriever, Alman Kurdu, Akita gibi köpek ırklarını tercih edebilirsiniz. Sitemizdeki ilanlar üzerinden Bursa ili bazında arama yaparak, farklı cinsler arasından ailenize katmak istediğiniz hayvan dostunuzu belirleyebilirsiniz.