İstanbul 'da 267 adet köpek bulunmaktadır

İstanbul İlan Başlığı Cinsiyet Yaş Şehir İlan Tarihi Fiyat
Safkan Pomeranian Boo WC Eğitimli Safkan Pomeranian Boo WC Eğitimli Erkek ve Dişi 2 Aylık İstanbul 14.07.2024 Görüşülür
Mini Pomeranian Boo Wc Eğitimli MİCROCHİPLİ Pasaportlu Mini Pomeranian Boo Wc Eğitimli MİCROCHİPLİ Pasaportlu Erkek ve Dişi 2 Aylık İstanbul 14.07.2024 Görüşülür
Shih Tzu Yavrulari Safkan Shih Tzu Yavrulari Safkan Dişi 2 Aylık İstanbul 15.07.2024 Görüşülür
Safkan Ayıcık Surat Pomeranian Boo Yavrularımız Safkan Ayıcık Surat Pomeranian Boo Yavrularımız Erkek ve Dişi 2 Aylık İstanbul 14.07.2024 Görüşülür
Safkan Ayıcık Surat Pomeranian Boo Yavrularımız Safkan Ayıcık Surat Pomeranian Boo Yavrularımız Erkek ve Dişi 2 Aylık İstanbul 11.07.2024 Görüşülür
SevimliPatiler SevimliPatiler Erkek ve Dişi 3 Aylık İstanbul 25.05.2024 Görüşülür
SevimliPatiler SevimliPatiler Erkek ve Dişi 2 Aylık İstanbul 25.05.2024 Görüşülür
POMERANIAN TEDY BEAR POMERANIAN TEDY BEAR Erkek ve Dişi 3 Aylık İstanbul 13.07.2024 Görüşülür
TEDY BEAR GÜLEN YÜZ TEDY BEAR GÜLEN YÜZ Erkek ve Dişi 3 Aylık İstanbul 13.07.2024 Görüşülür
SAĞLIK GARANTİLİ SAĞLIK GARANTİLİ Erkek ve Dişi 3 Aylık İstanbul 13.07.2024 Görüşülür

Sıkça Sorulan Sorular

  • İstanbul’da köpek sahiplenmek için sitemizde İstanbul’dan verilen ilanlara göz atabilirsiniz. Genel olarak, İstanbul ilinde köpek sahiplendirmek isteyen birçok kullanıcı bulunur. Köpeklerin fotoğrafları, cinsiyeti ve yaşı gibi önemli detayları ilanlarda yer alır. Ancak ekstra sorular ve ücret bilgisi için ilan sahipleriyle iletişim kurabilirsiniz.

  • İstanbul’da köpek sahiplenmek için web sitemizden yararlanabilirsiniz. Köpek sahiplendirmek isteyen kişilerle, köpek sahiplenmek isteyen kişileri bir araya getirdiğimiz platformdaki tüm ilanlara göz atabilirsiniz. Üstelik filtreleme seçeneğini kullanabilir ve yalnızca İstanbul genelindeki köpek ilanları inceleyebilirsiniz. İlanlarda köpeklerin yaşı, cinsiyeti ve tıbbı geçmişi gibi pek çok özelliğe yer verilir. Kafanıza takılan ekstra sorular için ise ilan sahipleriyle irtibata geçmeniz mümkündür.

  • İstanbul’da sıklıkla beslenen köpek türleri arasında büyük köpek ırklarından Golden Retriever, Labrador Retriever ve Alman Kurdu, küçük köpek ırklarından ise Toy Poodle, Maltese Terrirer, Pomeranian, Cavalier King Charles gibi köpekler yer alır. Golden Retriever ve Labrador ırkına ait köpekler apartman hayatı için de uygun olsa da Alman Kurdu cinsi için bahçeli ve müstakil evler çok daha idealdir. Bunun yanı sıra küçük ırklar arasında yer alan köpekler genellikle apartman yaşamına kolaylıkla uyum sağlar. Sevimli dostlarımızı, ırklarına ve karakter özelliklerine bağlı olarak günde birkaç kez dışarı çıkarabilirsiniz.

  • İstanbul’daki köpek fiyatlarını belirleyici birçok faktör mevcuttur. Genel olarak fiyatlar, ırklara, köpeklerin safkan olup olmadığına göre değişir. Aynı zamanda yaş, cinsiyet, tüy rengi gibi etkenler de bu noktada önemlidir. Genellikle safkan ve dişi köpeklerin ücreti daha fazladır. Öte yandan, ücretler ilan veren kişilerin inisiyatifine de bağlıdır. Kimi ilan sahipleri, köpekleri ücretsiz olarak sahiplendirmeyi tercih edebilir. Sitemizdeki ilanlara göz atarak, sahiplenmek istediğiniz köpeklerin fiyatları ile ilgili satıcılarla görüşme sağlayabilirsiniz.

  • İstanbul’da köpek sahiplenmek için sitemizin arama bölümündeki filtreleme özelliğini kullanabilir ve İstanbul bazında arama yaparak ilgili ilanları görüntüleyebilirsiniz. Yavru köpek sahiplenmek için yaşam alanınıza bağlı olarak, sahipleneceğiniz cinse karar vermeniz gerekir. Eğer apartman dairesinde yaşıyorsanız, bu doğrultuda apartman hayatına uyum sağlayan bir ırk belirlemeniz avantaj sağlar. Bununla birlikte köpeklere, maddi ve manevi açıdan bakım verebilecek kişilerin sahiplenmesi de oldukça önemlidir. Köpeklerin aylık ya da yıllık olarak veteriner hekim kontrolü ve mama gibi temel ihtiyaçlarının karşılanması gerekir. Bu gibi koşullara uygunluğunuz doğrultusunda sitemizdeki ilanlar üzerinden köpek sahiplenebilirsiniz.